SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0 D M_PACET VITI 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:56
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,342
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
167140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 3.0 D.
VITI 12 .11 .2007
AUTOMATIK TIP TRONIK
KLIM TRONIK PARA MRAPA
TEMPOMAT
BORD KOMJUTER
ULSET MEMORJE
ULSET ME NXEMJE
PERDE MRAPA
SENXOR PAKINGU PARA MRAPA
DVD AUX CD
NAVI
2 QELSA
I SERVISUM KOMPLET
ME SERVISA TE KRYM
GOMA TREJA
DRITAT SENON BIG SENON
I DOGANUAR NE RKS
PER MA SHUM NA TEL
044 106 941 OSE 044 877 535
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »