SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q7 3.0 Quatro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:33
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,500
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
167202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi Q7 viti prodhimit 2006 quatro me guma te rreja serviset e krym regjistrim deri mujin e 7 2018 climatronik para mas ulset me memori park senzora shpejtsit vollan 6 cd ksenon bi xenon perkthim meniher per ma shum kontakto tel 044 919 111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »