SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
BMW X5 3.0 XD 2008 RKS
Çmimi :
€16,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
167208
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
SHITET DHE NDERROHET
BMW X5 3.0 XD
VITI FUND 2007
AUTOMATIK
RKS 1 VIT
GJENDJA SUPER E MIR
Tel. Info đź“ž
044 672 282 049 100 920
VIBER : +386 49 207 526
Facebook Auto Ch👍Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »