SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Alhambra 4x4 1.9 tdi 2006
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht
Lloji :
Seat Alhambra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
167210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent veturaSeat Alhambra 1.9 tdi 4x4 Viti 2006 Sapo ardhur nga zvicrraMe liber servisiQmimi i volitshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »