SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q5 quatrro 2013 full opsion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Lloji :
Audi Q5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,776
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
167223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi Q5 quatrro full opsion 2013 per me shum na kontaktoni 044196206

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Obiliq
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »