SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
•Audi A4 2.0 TDI-LLeda-i posaardhur
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:14
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
167250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0 TDI 103 KW-140PS
Manual 6 shpejtesi
Viti i prodhimit:28.12.2008 seri e 2009
I posaardhur dhe i pa doganuar
Ne gjendje teknike perfekte pa asnje verejtje te mundshme
Mund ta kontrolloni ne cilin do servis
I mirembajtun si ne pamjen e jashtme ashtu ne enterier
Veture familjare dhe per çdo gje i sigurte

VETURA POSEDON:
•Klimatronik
•Abs
•Esp
•Bordkompjuter
•Tempomat
•Radio fabrikisht CD AUX
•Mbyllje qendrore
•Mbyllje me komand
•3 QELSA
•Lleda para
•Ulese me nxemje
•Ulese me nxemje
•Ulese me masazh
•Senzora parkingu
•Senzor te shiut
•Fellne me goma te reja -AUDI

QMIMI:7300 €

KONTAKTO NE :
044-240-801 ~~~~~ 044-922-633
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
044-922-633
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »