SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
•Opel Astra 1.7 CDTI-Ecoflex LLEDA-Nga Zvicrra
Çmimi :
€7,400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:00
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2013
ID e produktit :
167251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.7 CDTI 88 Kw Modeli Facelift
Viti i prodhimit:08.2013
Manual 6 shpejtesi
I posaardhur nga Zvicrra dhe i pa doganuar
Ne gjendje teknike perfekte,pa asnje defekt te mundshem
Posedoj libra servisi dhe garantojme per kilometra
I servisuar qdo here ne servis te autorizuar ne Zvicerr te gjitha ne garancion
I mirembajtun si ne pamjen e jashtme ashtu ne enterier
Full opcione-te gjitha paisjet e fundit nga Opel

VETURA POSEDON:
•Klime
•Airbag
•Abs
•ESP
•Lleda para
•CDTI -ecoflex-Hargjime te vogla
•Start/Stop-ndalet ne semafora
•Bordkompjuter
•Tempomat
•Senzora parkingu para mbrapa
•Senzor te shiut
•Senzor ne retrovizor
•Xhamat elektronik
•Pasqyret elektronike
•Fellne me goma te reja 2017
•Libra servisi
•2 qelsa

QMIMI: 7400 €

KONTAKTO NE :

044-922-633 ~~~~ 044-240-801
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
044-922-633
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »