SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q5 3.0 TDI Automatik Quattro 245 PS 2011/11 ☏ +377 (44) 504 054
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht
Lloji :
Audi Q5
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,111
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
167261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
☏ +377 (44) 504 054
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »