SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 GTsportt 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '17
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
167265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 GT sport 1.9 tdi modeli fundit 2008 ne Gjendje shum te mir dhe shum I ruajtur ekstrem vetura eshte me dogan dhe regjistrim deri ne fund te 02.2018 Dhe posedon. Klimtronik. Tempomat. Bordkomjuter. Navi. . Gps. Karrikat Recaro. Gjamat kolor fabrikisht plus me rrym. Central. Sensor shiu. Abs. Esp. Airbeg. Allogenka plus i ndezen kat sillet timoni. Fellne me goma te reja. Shpenzimet shum te vogela 3.8l rruge te hapur 4.5l lokal. Ndrrim i mndshem me GOLF 6 viber +37744264158 ------+38649419517Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sammi
Gjakovë
38649419517
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »