SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz R320 4matic
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '17
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
167272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz-E320 4matic shume i ruajtur ,per me teper informata kontaktoni ne numer.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Përparim
044163185
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »