SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318 -2011
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '17
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
167275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 318 e vitit 2011 pa doganë.Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike,me servise te kryera,me km te garantuara me liber te servisit.Kontakti : 045 - 986 321

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mergim
+37745581529!
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »