SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
VW GOLF 5 1.9 TDI 2005 RKS
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:43
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
ID e produktit :
167285
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
SHITET DHE NDERROHET
VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW
RKS DERI JANAR 2018
GJITHA SERVISAT E KRYER
MUNDESI NDERRIMI
Tel. Informata đź“ž
+386 49 207 526
+377 44 207 526
Facebook Auto chđź‘Ť
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »