SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:17
Lloji :
Mercedes E 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,883
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2005
ID e produktit :
167290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes Eclas 320 2005 facelift pa doga qmim i diskutushem per ma shum informata +38649811301Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Audi
Pejë
049 811 301
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »