SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Auto Salloni Dioni
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:31
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
167295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 Sportback 2.0 TDI Automatik DSG sapo ardhur nga gjermanija ne gjendje shum te mir Kilometra originall nr kon:044384202 049598061
Informata rreth publikuesit
Autosallon Dioni
Prishtinë
044384202
Arberi Dragodan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »