SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Auto Sallon Dioni
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,254
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control
ID e produktit :
167296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 7 Automatik 2.0 TDI 110 Kw 150 Ps sapo ardhur nga gjermanija ne gjendje shum te mir kilometr originall 044384202 049598061
Informata rreth publikuesit
Autosallon Dioni
Prishtinë
044384202
arberi Dragodan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »