SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 3C 2.0 TDI VITI 2008 ME DOGAN
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Cruise Control, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
167302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT 3C 2.0 TDI 2008 ME DOGAN
• MANUAL 6 SHPEJTSI
• SPORTLINE
• ULESET ME NXEMJE
• TEMPOMAT
• KLIMATRONIK
• KOMANDAT NE TIMON
• FELLNE ME GOMA TE MIRA
• KUKE PER TERHEQJE
• AUTO HOLD
• 2 QELSA
• 190.000 KM
• I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGUAR

QMIMI 7200 €

TEL.044 100 141
TEL.044 100 131 (VIBER)
Informata rreth publikuesit
AutoSallon FATIJONI
Prishtinë
044 100 141
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »