SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 1.9 Dci 2002 Rks 3333 €
Çmimi :
€3,333.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
253,253
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
ID e produktit :
169933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Laguna.
1.9 Dci.
Viti 2002.
Rks.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »