SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320i Automatik 2001 Rks 7 Muj
Çmimi :
€3,499.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '17
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
186,592
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2001
ID e produktit :
169936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 320 Benzin
Viti 2000
Rks
Automatik
Gjendje shum te mirë
Ndrrim me gjitha llojet e veturaveShaqa


044838848 Viber +37744838848
049844811 Viber +38649844811

Auto Sallon AleA: Viber: 044 049
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »