SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C270 CDI AVANGARD AUTOMATIK RKS FULL
Çmimi :
€5,299.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Lloji :
Mercedes C 270
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,533
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2002
ID e produktit :
169938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes C270
Cdi Avangard
Viti 2002
Rks
Full Extra


Shaqa


044838848 Viber +37744838848
049844811 Viber +38649844811
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »