SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 607 2.0 Hdi Automatik Full Extra 2006
Çmimi :
€4,999.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Lloji :
Peugeot 607
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,326
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
169939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
607
VITI FUNDI 2005
TEMPOMAT
KLIMATRONIK
KARRIKAT OXFIS
TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL
BORD KOMPJUTER
ABS ESP AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE + ME NXEMJE
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRE ME SENZOR
ALLUGENKA
4GOMAT E REJA
Mundesi ndrrimi te interesuarit mund te kontaktojn
ne tel

shaqa

044 838 848
049 844 811
049 40 30 20
VIBER +38649844811
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »