SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Bravo 1.9 Jtd Viti 2001 Rks
Çmimi :
€1,399.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Lloji :
Fiat Bravo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,322
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2001
ID e produktit :
169940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat Bravo 1.9 Jtd Rks 2001
Me Klim Funksionale
Shaqa
044 838 848
049 844 811
049 40 30 20
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »