SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 1.9 Tdi 2005 Me Dogan
Çmimi :
€6,299.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,653
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
ID e produktit :
169944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touran
1.9 Tdi
Viti 2005
Me Dogan
Gjendje te mirë

Shaqa


044838848 Viber +37744838848
049844811 Viber +38649844811
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »