SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407 2.0 Hdi Viti 2005 Me Rks 6 Muj
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '17
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212,356
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
169945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 407 2.0
Hdi Viti 2005
Rks 6 Muj
Gjendje te mir

Shaqa

044838848 Viber +37744838848
049844811 Viber +38649844811
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »