SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MITSUBISHI SPACE STAR 1.1 BENZIN/ECO 2014 RKS
Çmimi :
€5,555.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator
Lloji :
Mitsubishi Space Star
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Elektrik
Kilometrazha :
75,236
Motori (kubik) :
1100.00
Viti :
2014
ID e produktit :
169947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MITSUBISHI SPACE STAR
ECO 1.1 BENZIN
VITI FUNDI 2013
TEMPOMAT
KLIMATRONIK
KARRIKAT OXFIS
TIMON SERVO MULTI FUNKSIONAL
BORD KOMPJUTER
ABS ESP AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE
MBYLLJE QENDRORE
PASQYRE ME SENZOR
ALLUGENKA
4GOMAT E REJA
Mundesi ndrrimi te interesuarit mund te kontaktojn
ne tel

shaqa

044 838 848
049 844 811
049 40 30 20
VIBER 38649844811
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »