SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WV TOUAREG 2.5 TDI 2004
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator
Lloji :
VW TOUAREG
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
ID e produktit :
169949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET ME MUNDSI NDRRIMI

WV TUOAREG 2.5 TDI 174 PS

FULL OPCION

INREGHISTEUAR RKS

NUK ESHT HIPOTEK PERKTHEHET MENJEHER

ME SHUM INFO

+ 377 44 788 666Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
G-Auto
Prishtinë
044788666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »