SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Ml 320 Benzin 2000 Rks 6 Muj
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '17
Lloji :
Mercedes ML 320
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
212,353
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2001
ID e produktit :
169961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes ML 320
Viti 2000
Rks
Full Extra.


Shaqa

044838848 Viber +37744838848
049844811 Viber +38649844811
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »