SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
TIGUAN 2.0 TDI 4x4 AUTOMATIK ( DSG )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
166,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
169967
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Tiguan 2.0 Tdi 4x4 Automatik ( Dsg )Viti 2008klm 166000Liber Te ServisitKamerFull OpsionMe doganNga Zvicrrađź“ž 044 676 670 044 551 995Autosallon BEKA Ferizaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »