SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 tdi model GOAL 2006
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:26
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
169969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 tdi model GOAL i ardhur nga gjermania vetura esht pa dogan dhe posedon. Klimtronik. Karriakt me nxemje. Sensora parkingu mrapa. Bordkomjuter. Tempomat. Centrall. Gjamt me rrym. Abs. Esp. Airbeg. Navi. Etj. Tel. 049-821-026.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Guli
Prishtinë
049821026
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »