SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,580
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
169971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 1.9 TD

Audi A3 1.9 TDI viti i prodhimit 2002 vetura eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe vizuele.
RKS deri 12.05.2018
Opcionet- Klimatronik, 3 dyre gjamat elektronik, Air bag.
ESP ABS etj
Cmimi me marrveshje.
Info 044116869 - 049116869
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Joni
Ferizaj
044 116869
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »