SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 525
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Lloji :
BMW 528
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1996
ID e produktit :
169997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 525 tds Vetura ka gati 1 vit regjistrim Airbag,abs per momentin asni defektPer ma shum info viber :++37745526550

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Gjakova
045526550
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »