SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X5 3.0 Diesel
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:03
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,502
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
169999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET
X5 3.0 Diesel
Viti 2007 I Bom 2011 FaceLift
Regjistrim Deri Me 04.07.2018

EXTRA
Senozora Parkingut Para Mrapa
Fellne Te M-Packetes 20 Me Goma Te Reja
Branikat Dhe Dritat Te Ndrrume
Me LLeda Para Dhe Mrapa
Pasqyret I Palon
Vollanin Me Levije
Dvd Cd Shanzher Me 6 Cd
Panoram
2 Qelsa
Karrigat Me Memorie
Lleda N Brava
Xhamat E Zi Fabrikisht
Servisin e Motorrit Edhe Te Menjaqit Tash T Krym
Hipotek Nuk Osht
Si Dhe Shum Sene Tjera Extra

Viber +38649340160
Informata rreth publikuesit
Megzon
Prishtinë
049340160
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »