SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz e270 cdi avantgarde automat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
170008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posedon rks deri ne muajin e 5/2018 esht ne gjendje te mir teknike dhe optike xenon bi xenon shanzher 6cd navi dvd aux gjysem lekur xhama color avantgarde senzor para dhe prapa timon multifunksional tempomat bordkompjuter drita mjegulle goma te reja Info 044 261 312 viber on

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »