SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
1996
ID e produktit :
170009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Fiat Punto Turbo Dizel viti i prodhimit 1996 regjistrimi i par 1999.
Vetura Ka Regjistrim deri Qeshor 2018
Servisimin e kryer komplet me rryp dhembzor
Timon hidrolik levizes posht lart, karrika gjysme lerkure,fellne alumini, 5 shpejtsi,centrall ,klim,shpenzime minimale , me nje fjal ne gjendje shum te mire teknike.
Kontakt 044888140
Informata rreth publikuesit
Qame
Podujevë
fushkosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »