SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X1 XDRIVE. 2.0 AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '17
Lloji :
BMW X1
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,600
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
170011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X1 DRIVE 2.0 DIZEL AUTOMATIKPOSARDHUR NGA ZVICRRA

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
auto sallon ferrari
Prishtinë
+37745262726
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »