SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 120 AUTOMATIK M PAKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Lloji :
BMW 120
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,700
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
170012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 120 M PAKETAUTOMATIKPOSARDHUR PREJ ZVICRRE

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
auto sallon ferrari
Prishtinë
+37745262726
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »