SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0TDI 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
170014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
**Prodhuesi: Audi**Modeli: A4**I prodhuar më: 2009**Transmetuesi: Manual**Madhësia e motorrit: 2.0 TDI**Lënda djegëse: Diesel**Statusi: I regjistruar RKS**Extras: ABS, ESP, Radio CD, Board computer, Navigation, Komanda në timon, Drita LED, Drita mjegulle, Ulëse me nxemje, Ngritje të ulëseve me nivel, Dritare elektronike, Full Extra.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dorent
Prishtinë
049 708 382
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »