SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes a170 cdi avangard
Çmimi fillestar :
€1,400.00
Ju kurseni :
€200.00 (15% zbritje)
Çmimi :
€1,200.00 Çmimi rritet në €1,400.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Lloji :
Mercedes A 170
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1999
ID e produktit :
170024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedesin ne gjendje te shkelqyer i rujten si mrena ashtu dhe jasht siq po shifer ne foto eshte fullopsion avangargShpenzime te vogla i qlajmruar ne gjermani posedon te dy librezatKa klim mbylljeqendrore gjamat me rrym pasqyre me rrym panorama fellga original avangard model a170 karrika lekure kuke per rimorkio etj etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Diamant
Lipjan
044111367 0037745602347
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »