SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ceddy 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
137,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
170025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ceddy 2007 1.9tdi 137000 km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liti
Prizren
045444797
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »