SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes S350
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
1993
ID e produktit :
170027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes S350 disel posedon klim abs srs xhamat e zi dhe gjysem blind ulset lekur ulse me nxemje regjirstim deri n'dhjetor me nje fjal per qfar viti ka osht full extra boj ndrrim edhe me naj vetur met mir dhe shtoj pare

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Anton
049189173
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »