SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
170034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen audi a4 e ardhur nga zvicra e doganuar viti 22.12.2008 km 188.000 me garancion dhe liber servisi 2 qelsa 4 goma te reja me fellne automatik tip tronik klimatronik bordcomputer kariganxemje radiocd senzora parkingu tempomat kariga nrym etj etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss Auto Pejë
Pejë
38643555556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »