SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0 TDI BMT 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
170035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen vw passat e importuar nga zvicra e doganuar me vetem 124.000km me garancion dhe liber servisi 2.0 TDI BMT senzora parambrapa lleda Bi-Xenon komanda timon klimatronik karika nxemje gjys likure karika nryme tempomat touchscreen 6 shpejtsi fellne R-Line ngjyre BraunPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss Auto Pejë
Pejë
38643555556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »