SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VII DSG 2.0 *** Panoram *** Xenon *** LLeda *** Navigator *** Automatik *** ACC Distanc Control
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:51
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
127,117
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
170036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 7 AUTOMATIK DSG 2.0 Libra servisi. 2 qelsa. Dogana+Akciza+ Tvsh te pagume i gatshem mu bo Rks. Gumat e reja Michelin 17/225/45 profil. Gjendja vetures Perfekt gjithqka. Lleda para , lleda mrapa ksenon biksenon robotike. Navi. Senzora. Parkohet vet. Shpejcit dhe komandat ne vollan. Panoram shiber. Gjamat e nxim fabrikat. I palon pasqyret dhe lleda posht. Tabelat dhe dritat e brendshme lled. Ulset likur me nxemje dhe masazh. E shum te tjera me Dogan Akciz dhe Tvsh te pagume. Krejt gati mu bo Rks. Ju mirpresim. Tel: +377 44 297 770 ose 044 297 770.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arn
Prishtinë
044 297 770
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »