SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
W KOMBI T5 1.9 TDI ME DOGAN -2007.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:09
Lloji :
Volkswagen/VW T5
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2007
ID e produktit :
170040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
W KOMBI T5 1.9 TDI
TRANSPORTER
I DOGANAUR

AUTO SALLONI ERDI

044 100 1888
044 843 258
049 555 964
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »