SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT CC 2.0 TDI NEW MODEL 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:05
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
170042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike . 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komdant ne timon ,,ulset sport ,ulset me ngrohje , ulset elektrike dhe memory , bordkompjuter ,tempomat , senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD SD ,navigacion GPS TV HD , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BIXENON , , abs , esp ,AUTO HOLD , airbag , dritaret elektrike ,fellne . etj
TEL:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »