SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0 D...SPORT PAKET...FULL..OPCIONE..
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
170052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 3.0.D...SPORT PAKET...FULL..OPCIONE...
KLIMATRONIK MU DHEZ ME GISHT MU MSHEL PA QELS..DVD..NAVI..PANORAM..2..QELSA...FULL..
NE GJENDJE PREFEKTE..
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Lipjan
049 306 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »