SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiter chevrolet 5.7 benz viti 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator
Lloji :
Chevrolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
5.70
Viti :
2004
ID e produktit :
170058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura mundsi ndrrimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ibra
Prishtinë
37744500319
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »