SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 2.0 Tdi
Çmimi :
€3,590.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
341,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
170068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes touranin ne gjendje shum te mir2.0 dizell me 6 shpejtsiklimatronikkarrika me nxemjeme 7 ulsetabela te filandes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mend
Mitrovicë
049384793
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »