SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E200 EVO
Çmimi :
€9,800.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar
Lloji :
Mercedes E 200
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
247,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
170072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes E200 , motorri 2.2 , 247.00 km te kaluara , me te gjitha serviset e kryera , senzor shiu , dritat xenon , nxemje ne karriga , senzora parkingut , per me shum info : 049188766 , Ndrrim i mundshem me vetura me te lira .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisi
Pejë
049188766
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »