SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat punto
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
1992
ID e produktit :
170078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat punto ne gjendje te Mir rigjistrim ka deri ne fund nentorit1.1 benzin 5 l per 100 km049144497

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkelzen
Prishtinë
049144497
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »