SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Sprinter 211 CDI 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Radio
ID e produktit :
170081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Sprinteri 211 cdi 2006..
Ne gjendje te rregullt..
I sapo ardhur nga gjermania..
Per mashum info tel: 045/453-551 / 044/246-321..
Mundeni edhe viber ose whatsapp..
Informata rreth publikuesit
Beraat
Gjakovë
045453551
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »